Slayers Parallel

Вернуться   Slayers Parallel > Другое > Игры

Игры Наши мини-ролевые

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 24.03.2010, 18:24   #101
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna
По умолчанию Re: Драконарий

*ведьма неожиданно прыснула со смеху, а у Вио задергалась бровь. Затем она заговорила тихим, но буквально звенящим от ярости, голосом* Я не барышня кисейная, в отличие от некоторых не расклеиваюсь. *она фыркнула и поднялась на ноги, поправив платье, окинула Гринни убийственным взглядом и ушла наверх, взглядом лишь извинившись перед ведьмой и Сириусом*
Кажется она опять разозлилась... *ведьма задумчиво посмотрела вслед драконице и вздохнула* Впрочем, она переживает, это нормально.
I'm gonna hit paradise

Ромми вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.03.2010, 19:42   #102
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Але погодься, що я просто телепень-зітхнув Зеленчик, дивлячись на сходи. Зрештою не витримав:-НУ ЧОГО ЇЙ ПОСТІЙНО БРАКУЄ?!? ЯК ТАК МОЖНА, ГА?!?!?!?
Він упав у крісло в явній депресії. Рута кивнула Ніке й сіла біля брата, щось тихо йому говорячи. Дракончик ніби отямився, але сидів страшенно на себе злий.
-Молодь-зітхнула Ніке.-Тим паче, що вона таки тургенівського типу і просто не хоче мінятися, тому й робить із себе таку виставу...
-А це який такий тип?-здивувалася Керрі.
-Ну, це важко пояснити...коли дівчина дуже ніжна й мрійлива...а це виняток із правила, який його потверджує...
-А...а цьо таке плавило?
-Це така домовленість, згідно з якою ми всі маємо чинити, щоб не ображати інших-пояснила їй Селка, беручи малу на руки.
-А цьо таке...
-Домовленість? Ну, це коли група, скажімо, драконів, людей, ельфів чи кого там іще збирається і погоджується, що буде робити одне й не робити іншого.
-Ага...а...то дляконів є більше?!?-Керрі була страшенно здивована. Лунатик ледь не луснув від стримуваного сміху, по чому кивнув матері й піднявся по сходах. Знайшовши відповідні двері, тихо постукав.-Віо-чан, можна з тобою поговорити?
Старый 25.03.2010, 09:07   #103
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Не думаю, что нам стоит говорить на эту тему братик. *тихо ответила Вио, из- за дверей. Потом двери открыла, правда это уже была не та немного нескладная девушка- подросток, это уже была повзрослевшая девушка, ставшая совершенно не такой, какой была до этого. Темные волосы стали еще длиннее, черты лица немного изменились став чуть жестче, но вместе с тем она стала еще красивее. Аметистовые глаза смотрели прямо и их взгляд словно прожигал из- под челки, падающей на лоб. Фигура стала более женственной, теперь ее обтягивал не фиалковый шелк платья, а кожа брюк и куртки. Кольца на тонких пальцах слегка сияли, что говорило о возросшей силе их хозяйки* Проходи, Лунни. Но повторюсь о Гринни, я говорить не буду.
I'm gonna hit paradise

Старый 25.03.2010, 11:15   #104
Skywаrp
Winter Is Now

Доп. информация

- Тила наконец-то выросла во взрослую стадию! Неплохо так, да? ** Пожалуй, теперь можно безбоязненно оставлять Артакса на ее попечение.
Skywаrp вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.03.2010, 11:17   #105
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Да, Скай, а кошечки очень даже ничего))
I'm gonna hit paradise

Старый 25.03.2010, 16:00   #106
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Окей, тоді про нього ні слова.-Лунатик прослизнув у кімнату.-Віолю, як почуваєшся? Ну, ти якраз міняєшся і я собі подумав єм... Що тобі таки потрібна допомога. Наша. Бабусь, мами, тата, хрещеної, моя.-він узяв Віо за руку.-Тому будь ласка, якщо хочеш поговорити чи послухати, не мовчи. Ми тебе любимо й поважаємо.-в його божевільно глибоких синіх очах блищало заспокійливе місячне світло. Друга рука Лунатика акуратно зняла залишки головного болю. Голос його звучав спокійно й довірливо.
Старый 26.03.2010, 16:19   #107
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Ох, Лунни, спасибо тебе конечно за беспокойство, со мной все в порядке. И я знаю, что вы переживаете за меня, но я... Я... Такая какая есть, понимаешь? *Виолетта уселась на постель и посмотрела в окно* Я не могу быть другой. Я тоже люблю вас по своему... *слова давались ей с трудом, Вио не привыкла открываться кому- либо* Но я никогда не стану такой как тетя Рута или даже как Ирви- сенсей. Я такая, какая уж есть, меня устраивает все.
*она вдруг вскинула голову и посмотрела на Лунни, в ее глазах смешались грусть и улыбка* Ты не обижайся, просто я не могу быть иной.

Скай, вот ссылочка: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]
I'm gonna hit paradise

Последний раз редактировалось Ромми; 27.03.2010 в 12:16.
Старый 26.03.2010, 18:56   #108
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Та хто б на тебе ображався?-Лунатик усівся біля сестри.-Я просто кажу, що ти можеш у всьому на нас покластися. Ти просто трохи боїшся...не знаю, може, що щось не так піде...а боятися не треба. Ми всі різні і саме в цьому наша основна сила. Правда ж, Ві-чан?-у його диких очах відбивалася Віолета.

-Авжеж, драконів безліч, як і інших живих істот. Вони живуть у різних світах, співіснують, товаришують або ж лаються й б"ються. Але то від дурощів-Веселка пестила маленьку.-Кицю, ти їсти хочеш?
-Ні...хоча я якось так дивньо...як це...
-Почуваєшся?
-Ага-закивала Керрі, засвітилася яскраво-золотим кольором (дуже нетиповим для Водних драконів) і підросла. Селку це страшенно втішило. Керрі здивовано себе оглядала.-О...я тепел як Філлі-чан...і клаще говолю!
-Майже-майже-Селка поцілувала доньку в лобик.
Старый 26.03.2010, 21:24   #109
Skywаrp
Winter Is Now

Доп. информация

Занесла в первый пост, Кстати, вставлять в код звездочки необязательно )
Skywаrp вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.03.2010, 01:07   #110
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Скай-чан! Ну пограйся за Арті! А то що це таке, що бідолашне драконеня має цілодобово спати?
Старый 27.03.2010, 12:16   #111
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Спасибки Скай) Ну я на всякий пожарный))

Наверное... *Виолетта взглянула в окно, девушка выглядела задумчивой* Понимаешь, мне как магу Тьмы потяжелее чем вам, магам Света. Стоит только раз оступиться и все... Пути назад не будет... *она тяжело вздохнула*
I'm gonna hit paradise

Старый 27.03.2010, 13:05   #112
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Не переживай так-Лунатик довірливо схилив голову на плече сестри.-Головне, що у тебе є наша підтримка й гарантія цілковитої безпеки завдяки знанням наших бабусь. Ірві-досвідчений маг Темряви, вона може навчити тебе чому завгодно, а Ніке-досвідчений маг Світла й запросто може зловити тебе за крок до помилки. А ще у тебе єм я і я вірю, що тобі вдасться обійтися без серйозних помилок.

-НЯ))))))))-Керрі пригорнулася до мами, по чому перемістилася таткові на руки.-Тя! Не будь таким сумним!-вона підстрибнула й перекрутилася в повітрі, створюючи цим разом цілу зграйку золотистих бульбашок, які почали "вибухати", за кожним разом випускаючи в повітря новий запах парфумів від відомих світових виробників. Звідки Керрі знала, що таке парфуми, не міг збагнути ніхто, а мала аж качалася від сміху на батькових руках, спостерігаючи ошелешені міни присутніх.
Старый 27.03.2010, 19:23   #113
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Да, знаю. Извини, братик, мне бы хотелось сейчас побыть одной, подумать. Хорошо? *Виолетта посмотрела на Лунни и немного грустно улыбнулась*

*ведьма посмотрела наверх, туда где находилась комната Виолетты* Кажется, она малость успокоилась)
I'm gonna hit paradise

Старый 27.03.2010, 19:23   #114
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Да, знаю. Извини, братик, мне бы хотелось сейчас побыть одной, подумать. Хорошо? *Виолетта посмотрела на Лунни и немного грустно улыбнулась*

*ведьма посмотрела наверх, туда где находилась комната Виолетты* Кажется, она малость успокоилась)
I'm gonna hit paradise

Старый 27.03.2010, 19:53   #115
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Звісно-Лунатик міцно обійняв Віолету, по чому тихо вимівся з кімнати й попрямував униз, постійно оглядаючись на двері.

-Здається, так. О, Лунатик таки майстер свого діла-задоволено кивнула Ніке. Керрі тим часом почала бавитися з матерією, перетворюючи аромати на цілком матеріальні зірочки золотистого кольору, які літали собі в повітрі й які можна було полапати. Малій дуже хотілося всіх розважити.
Старый 28.03.2010, 15:26   #116
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Виолетта же закрыв за ним двери, упала на кровать и уставилась в потолок. Страх уже не обуревал ее как раньше, но все равно она боялась.*

*ведьма кивнула спустившемуся Лунни и одобрительно улыбнулась* Ты действительно ее успокоил) Спасибо)
I'm gonna hit paradise

Старый 28.03.2010, 16:30   #117
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Лунатик хитро посміхнувся Ірві.-Як вірно любить підмічати Ніке-окаса, якщо когось любиш, переконати його набагато легше. Але Ірві-окаса, здається, ситуація серйозніша, ніж можна було сподіватися...
Почувши слова племінника, Зеленчик зблід. Рута уважно дивилася на Лунатика, наче хотіла була щось сказати, але передумала.
-Може, нам слід просто якось показувати, що вона для нас важлива, але...ну...не нав"язливо?-Селка задумливо дивилася на сходи.
Старый 28.03.2010, 16:55   #118
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Возможно ты права, Радуга) Думаю, даже как раз очень права) *ведьма улыбнулась и поднялась, собираясь отправится на кухню* Кто- нибудь мне хочет помочь с ужином?)
I'm gonna hit paradise

Старый 28.03.2010, 19:13   #119
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Я!-Рута кинулась було до Ірві, але Ніке її спинила, заявивши, що їй краще погратися з малими, боячись, аби кухня дожила до завтра. Тож через кілька хвилин Рута ловила Керрі, котра переміщалася по всьому приміщенні, прихопивши із собою Філа й навіть не потривоживши його, а біля Ірві різала овочі сумна Веселка. Ніке розпалювала духовку з вельми дивною тваррю.
-Може, з часом він їй усе-таки сподобається?-раптом вирвалося у неї.
Старый 28.03.2010, 21:52   #120
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Я не знаю. *честно ответила ведьма нарезая мясо* Вио даже для меня закрытая книга, я не могу ее прочесть. Время покажет. Думаю ей сейчас не до любви...
I'm gonna hit paradise

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра