Slayers Parallel

Вернуться   Slayers Parallel > Другое > Игры

Игры Наши мини-ролевые

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 09.04.2010, 17:02   #141
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

По умолчанию Re: Драконарий

(Ір-чан, Крута Перемога НІЧОГО ще не сказала...Віо, що, думки читає?)

Ніке похитала головою.
-Ти таки вмієш читати думки, Віо-чан-зітхнула вона.-Але, не ображайся, поки що дуже мало чого знаєш про світи і про життя у них. Тобі ще дуже багато чого слід навчитися. Та й куди це ти намилюєшся їхати?
Зеленчик, котрий пробував був щось сказати чи хоча б подумати, так нічого й не сказав, натомість мовчки підійшов до Віолети й міцно її обійняв. Дракони застигли, чекаючи на вибух з її боку...всі, опріч Селки, котра дивилася на цю дивну парочку підпухлими від сліз різними очима й лице її якось дуже дивно скривилося. Ошелешена Керрі телепортувалася до Сіріуса на руки й почала щось вуркотіти йому на вушко, що, мовляв, сестричка Віо має рацію і вона відчуває, що Ірві-окаса жива...а ще, що нова зірка на яскраво-золотому небі-це знак...
Старый 09.04.2010, 20:18   #142
Skywаrp
Winter Is Now

Доп. информация

\Объявление!\
Не знаю, один ли я такой слоупок, или все остальные тоже не заметили... но теперь можно дружить драконами ** Мжно посылать реквесты! Кто первый? Количество ограничено!

(зы я уже, например, послал кое кому)))
Skywаrp вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.04.2010, 21:39   #143
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

А можна людською, це як і чому?
Старый 10.04.2010, 10:35   #144
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Скай, это же отлично!)))

Никэ, я то как раз знаю что вслух ничего не было сказано, но Вио, как ты уже догадалась умеет читать мысли))

*Виолетта улыбнулась* Куда? Мое обучение еще не закончено и я должна продолжать его во что бы то не стало) Не сочтите меня бесчувственной, но думаю сенсей бы одобрила это решение. *Виолетта вздохнула и отправилась в здание драконария*
I'm gonna hit paradise

Ромми вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2010, 13:33   #145
Skywаrp
Winter Is Now

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Ирви Посмотреть сообщение
Скай, это же отлично!)))
До ))) В общем, нужно проверять профиль каждого своего дракона, если кто-то послал запрос, это отображается (а также в Game Messages) Можно принять запрос (Accept) или отклонить (Reject). Но как я поняла, у каждого дракона может быть не больше четырех друзей.
Старый 10.04.2010, 14:38   #146
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Ну и пусть но ведь на всех моих драконов придется получается неслабое количество друзей, ибо у меня их уже семь (вернее седьмой в ближайшем будущем вылупится)))
Но зато хоть видно что игра развивается)
I'm gonna hit paradise

Старый 10.04.2010, 17:44   #147
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

(Ясно... Слухайте, у вас тут "Політика" є? Біда ж така з Польщею(((((((
Ір-чан, я тобі багато чого прислала"м так, як воно йде у грі: наприклад, Віо-Зеленчик, Нора-Туся, Сіріус-Селка тощо.)

-Вірно-буркнула Ніке, пробуючи отямитися.-Тобі треба вчитися...-вона довго дивилася услід Віолеті, по чому перевела погляд на Зеленчика, у котрого на лиці було написано, що він чекатиме. Селка тихо плакала, притулившись до Сіріуса.
Старый 10.04.2010, 18:08   #148
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Цитата:
Сообщение от Никэ Класс Посмотреть сообщение
Віо-Зеленчик
Никэ, ты не обижайся, но я сказала "вполне возможно", а это не означает моего согласия на их пару)

*Сириус погладил Радугу по волосам, что- то тихонько ей шепча и сам пребывая в шоке. Норейн получила куда более сильный шок, плача на плече у Морта, а девушка пыталась ее хоть как- то утешить*
I'm gonna hit paradise

Старый 10.04.2010, 19:27   #149
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

(Ой, яка ти перебірлива"с... А Селка тобі підійшла, так?)

-Слухайте, громадяни!-озвалася раптом Керрі, вказуючи лапкою на дике небо, котре почало переливатися всіма кольорами веселки.-Що це може бути? Це якось пов"язано з бабусею Ірві?
Старый 12.04.2010, 12:52   #150
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Цитата:
Сообщение от Никэ Класс Посмотреть сообщение
(Ой, яка ти перебірлива"с... А Селка тобі підійшла, так?)
Никэ, при чем тут это? У меня каждый дракон рождается со своей судьбой, со своей историей, почему я должна ее ломать?)

*Норейн вскинула голову* Может быть... *она наконец слегка успокоилась и благодарно улыбнулась рыжеволосой девушке* Спасибо Айрин... И тебе Морт спасибо...)
I'm gonna hit paradise

Старый 12.04.2010, 20:41   #151
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Ір-чан! А як прийняти драконячу дружбу?

-Нора-чан занадто переживає-категорично заявила Керрі, з"явившись біля неї й погладивши дівчину лапкою.-А бабуся Ірві обов"язково повернеться. Я це знаю!
-Цікаво, що Керрі серед нас найупевненіша-зітхнула Рута Флейм. Дракони закивали, розуміючи, що їм до малої далеко.
Старый 12.04.2010, 22:49   #152
Val'gaav aka Ancient
Lonely dragon

Доп. информация

Драконы-друзья? надо проверить своих....*вспомнил, склеротик -__-*

Добавлено:

Я дуб десу...КАК ПРИНЯТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ О ДРУЖБЕ??? О_о

Последний раз редактировалось Val'gaav aka Ancient; 12.04.2010 в 22:53.
Val'gaav aka Ancient вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.04.2010, 04:41   #153
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Читайте выше, Скай доступно все написала)
Цитата:
До ))) В общем, нужно проверять профиль каждого своего дракона, если кто-то послал запрос, это отображается (а также в Game Messages) Можно принять запрос (Accept) или отклонить (Reject). Но как я поняла, у каждого дракона может быть не больше четырех друзей.
Вот ведь все ясно и доступно написано)

*Норейн слабо улыбнулась и тут Фил тихо сказал, слегка очнувшись от переживаний* Вио.. Виолетта ушла. *Морт глянул на него и ломанулся в драконарий. Через минуту вышел, с задумчивым видом держа в руках записку, написанную изящным почерком Виолетты*
Никэ-сама, тетя Норейн, папа, мама! Я уехала. Не могу больше ждать. Нужно начинать поиск и учиться. Не беспокойтесь, я буду давать о себе знать обязательно и пожалуйста, ждите! Я найду ее...
I'm gonna hit paradise

Последний раз редактировалось Ромми; 13.04.2010 в 13:03.
Старый 13.04.2010, 14:56   #154
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

А у мене "Прийняти" не було, тільки "Відхилити"((((((((((((

Селка взяла записку, уважно вивчила її зміст, перезирнулася з Ніке і вже за мить обидві ридали, обійнявшись, а розгублені дракони витріщалися на них.
-Я ж кажу, Віо-чан її знайде!-заявила Керрі, хоча й трохи здивована такою поведінкою. При цьому мала виразно глянула на Філа, Морта й Лунатика, мовляв, не заважайте їм. Записку вивчала вже Рута, а Зеленчик дивився їй через плече.
-Ну й мала-похитала головою Санта.
Старый 13.04.2010, 21:01   #155
Val'gaav aka Ancient
Lonely dragon

Доп. информация

У меня та же фигня...Строку вижу, письма есть ,а вот команд принять или отменить - нету!! Пойду еще раз проверю, мож глюк какой был...
Старый 13.04.2010, 23:30   #156
Skywаrp
Winter Is Now

Доп. информация

Они там пишут - Script not available at the moment. Так что я тоже сообщения вижу, а принять ничего не могу =_= Ну будем надеяться, допилят.
Пользователь сказал cпасибо:
Val'gaav aka Ancient (13.04.2010)
Старый 14.04.2010, 12:46   #157
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Странно, у меня все нормально принялось Х_х

*С тех пор как уехала Виолетта прошло довольно много времени. Раз в неделю от нее приходило обязательное письмо. К тому времени Норейн, Морт и Айрин тоже уехали, забрав с собой Фила. Флай осталась вместе Никэ, Сириусом и Радугой. Она так и не позволила себе влюбиться в кого- либо, не смея забыть, кого любила. Хотя став Древней, она стала еще более красивой.
Но однажды Виолетта внезапно появилась в кофейне. За время своих путешествий девушка довольно таки изменилась. Нет, внешность у нее осталась та же, но с характером произошел сдвиг. Но явилась она не одна. У нее на руках был крошечный Меховой дракончик, который безмятежно спал* Я хотела бы, чтобы вы о ней позаботились.
I'm gonna hit paradise

Старый 14.04.2010, 13:52   #158
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Ніке, котра саме щось швидко писала, випустила перо з рук. Пухнастичка була Вогненною й занадто схожою на Віолету.
-Мама мія!-до Віолети підлетіла Рута Флейм.-Кицю, як ти? А ця манюся...
Одразу за нею прискакала Керрі-підліток, красуючись широченними крильми.-НЯ! ВІО-ЧАААААААН!!!!!!!!!
Зеленчик, котрий контролював Лунатика, який саме вправлявся в левітації стола, завмер і аж зблід, побачивши маленьку на руках у Віолети. Стіл гучно грюкнувся на всі шість ніжок, коли Лунатик кинувся обійняти сестру. Зеленчик же не міг навіть із місця зрушити. Сіріуса, Селки й Санти десь не було, вони якраз пішли були щось там сильно круте оглядати: з досі яскраво-золотого неба вчора вночі впав був метеорит.
Старый 14.04.2010, 15:12   #159
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*От шумной радости Виолетте полегчало, но проснулась малышка, которая впрочем совсем не испугалась* Я тоже очень по вам соскучилась)) *от нее веяло Силой, за прошедшие месяцы она стала сильнее во много раз. Виолетта слегка склонила голову и посмотрела на Никэ* Ну что позаботитесь о моей крошке?) *в глазах Флай протаяло изумление* Твоей..
Да, тетя Флай, это моя дочь. Ее зовут Миоли. И я хочу чтобы вы о ней позаботились, ведь я не всегда смогу быть уверенной в ее безопасности) *Она обняла Лунни одной рукой* А ты вырос братик, стал взрослый) Я так рада вас видеть, всех. А где папа и мама? И тети Санты не видать...
I'm gonna hit paradise

Старый 14.04.2010, 19:45   #160
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Вони невдовзі мають бути, Санта явно вже тебе відчула-Ніке обнялася з Віолетою й погладила маленьку Міолі.-Бачу, Віолю, ти добре розвиваєшся-підморгнула вона драконі.-З тебе явно буде хороший маг. А...я перепрошую...хто батько цієї гарнюсі?
-Вона геть як ти-аби бачити Міолі краще, Керрі підстрибувала й приземлялася на всі лапки водночас і безшумно, якщо не враховувати шелесту крил. Рута обережно простягла до маленької руку, показуючи, що хоче з нею потоваришувати.
-Та ну-вдавано засоромився Лунатик. Дійсно, він за цей час добряче вимахав, хоча й не був настільки високим, як батько. Зате плечі у нього поширшали, а лице чомусь зосталося майже дівочої краси, що додавало дракончикові особливого шарму. Майже білий блондин із темно-синіми величезними очима...не дивно, що це помітила навіть старша сестра. Він хотів щось сказати про магічну силу Віолети й про те, що вона стала набагато впевненішою, коли грюкнули двері й на порозі з"явилася захекана Санта.-АГА! Як я й казала"м!-переможно вигукнула вона, звертаючись до Селки й Сіріуса.-Ми вчасно!
-Вічно ти щось плутаєш у своїх передбаченнях-муркнула Селка, прямуючи до Віо, аби обійнятися з нею всмак.-Кицю, ти сьогодні з киценятком?
-Але я це передбачила"м!-Санта не могла знести, що її провидицький дар піддають сумніву.-Я ж казала"м, що сьогодні тут з"явиться дитина! Сіррі-чан, ну скажи їй!

Стараючись не привертати до себе зайвої уваги, Зеленчик зашився в найдальший куток, у тінь. Там у нього стояв столик із інструментами: з"ясувалося, що хлопець має серйозний дар до роботи з деревом. Упавши в улюблене крісло, він не міг надивитися на Віолету, але не міг і не кусати губи. Ніке краєм ока помітила його стан, але зрозуміла, що зараз потрібне принаймні чудо, аби його заспокоїти, а так його краще не турбувати. Рута саме показувала маленькій свій артефакт-сонце, який її явно зацікавив, а Селка розпитувала Віолету про навчання й життя. Ніке чудово розуміла, що дівчині є що розказати, але те, що її так цікавило, краще залишити на потім...

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра