Slayers Parallel

Вернуться   Slayers Parallel > Другое > Игры

Игры Наши мини-ролевые

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 14.03.2010, 16:23   #81
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna
По умолчанию Re: Драконарий (временная)

*Виолетта несколько мгновений смотрела на себя в зеркало, не слушая Гринни, тяжело вздохнула. Затем повернулась к Западному* Гринни- кун, что это на тебя нашло? *сказала она это достаточно язвительно, чтобы отбить охоту продолжать у кого- либо не то, что нежности говорить, говорить с ней вообще. После чего она окинула обалдевшего Гринни холодным взглядом и вышла на улицу, накинув плащ* Пойду прогуляюсь, хочу побыть одна.
Сестренка Вио рассердилась... *расстроенно заметил Фил, устраиваясь на коленях у ведьмы*
Ничего маленький, она скоро успокоится)
I'm gonna hit paradise

Ромми вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.03.2010, 22:20   #82
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Зеленчик мало того, що не був знеохочений такою заявою, навпаки вловив у тоні Віолети щось адресоване особисто йому й дивився на двері з дуже дивним виразом тварі. Рута, котра уважно слідкувала за братом, дивно скривилася й перевела погляд на Ніке, мовляв, чого тільки не буває на світі...
-Не переживай, кицику, вона скоро повернеться. У сестрички Віо таке буває-похитав головою Лунатик. Його кулон знову замиготів, коли він наблизився до малого, а щойно відійшов, артефакт перестав миготіти.
Старый 14.03.2010, 22:38   #83
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*ведьма внимательно через астрал проследила за прогулкой Виолетты и улыбнулась* Даже какой- то частью характера она напоминает ее...)) Разве что не такая циничная) *она рассеянно погладила Фила по серебристой головке и сотворила чаю на всю компанию, про себя отметив отсутствие Сириуса и Радуги, но прекрасно зная, что им стоит побыть одним*
I'm gonna hit paradise

Старый 15.03.2010, 17:51   #84
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Судячи з розвитку нашої теми і зі зростання мого яйця, Селка приявиться уже з ним у руках...

-Мерсі. Чай-це якраз те, що треба нам усім-зраділа Ніке. Зеленчик подякував, узяв чашку й сів біля відьмочки, про щось думаючи.-Ірві-чан...як гадаєш, у мене соу хоч якісь шанси?
Здивований Лунатик перевів на нього погляд.
Старый 17.03.2010, 09:28   #85
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Честно- не знаю. Вио слишком непредсказуемая. И боюсь, что она просто не сумеет кого- то полюбить. *ведьма подняла на Гринни совершенно серьезные глаза и вздохнула* Это только время покажет...
I'm gonna hit paradise

Старый 17.03.2010, 22:38   #86
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Ну так-Зеленчик трохи посмутнів, але не розклеївся.-А зрештою, часу буде багато...
-Дивіться!-зарепетував Лунатик, показуючи на двері, в яких картинно вималювалися його батьки. На руках у вже Древньої Селки сиділа маленька драконя. У матері був неписаний на лиці страшенний шок, хоча було видно, що вона щаслива.
Старый 21.03.2010, 09:13   #87
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*ведьма лишь улыбнулась и указала "гостям" на диванчик. Вид у девушки был задумчивый, было заметно, что ее не удивило появление Сириуса и Радуги с малышом. Временами она поглядывала в окно, в сторону Виолетты, которая конечно не ушла далеко* Поздравляю вас, мои дорогие)
I'm gonna hit paradise

Старый 21.03.2010, 15:18   #88
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

По умолчанию Re: Драконарий

-Мерсі-трохи шокована Селка впала на диванчик і вони разом із Ніке зайнялися маленькою, котра постійно щось задоволено пищала. Витерта, нагодована, у доброму гуморі Філодраконя на ім"я Керрі хотіла потоваришувати з усіма, хто попадався на її шляху. Вона вміла телепортуватися, чим із задоволенням користувалася, а ще дуже любила обійматися. Мала явно була у дикому захваті від своєї компанії. Така родина явно її влаштовувала. Селка тим часом пробувала щось пояснити, мовляв, мала у неї просто народилася і все тут, без ніяких яєць чи чогось подібного, що очі у неї геть не водні, що вона має ознаки дуже крутого мага, що... Керрі тим часом ганялася по підлозі за м"ячиком, який Лунатик скеровував у різні сторони; вона не могла не розважити й не розсмішити.
Старый 22.03.2010, 16:09   #89
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*в этот момент в кофейню вошла Виолетта. Она окинула холодным взглядом всех без исключения присутствовавших здесь, рассеянно погладила подбежавшего к ней Фила. Ведьма поднялась ей навстречу и протянула руку. Их с Вио пальцы соприкоснулись, порождая световой эффект и ведьма улыбнулась* Это хорошо, Вио) Ты молодец) Скоро я обучу тебя, всему, что знаю сама и с того момента тебе придется учиться самой.
Я знаю. *Виолетта отвечала едва слышно, в аметистовых глазах горела решимость* Я справлюсь, чего бы мне это не стоило...
I'm gonna hit paradise

Старый 22.03.2010, 17:21   #90
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Ніке схвально кивнула, почувши слова драконі. З її силою треба було щось робити і Ніке вже здогадувалася, що саме. Рута не ризикнула зачіпати хрещеницю, добре пам"ятаючи про її крутий характер. Зеленчик невідривно й некліпно дивився на Віолету, глибоко про щось задумавшись. А от Керрі вирішила ризикнути: вона зникла з батькових рук і опинилася на плечі Віолети.-Віо-цяй? Тьи в поятьку? (Віо-чан, ти в порядку?)-ім"я драконі, як і всіх інших, вона дізналася від мами. Маленька обережно погладила Віолету своєю пухнастою лапкою.
Старый 22.03.2010, 17:57   #91
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Вио лишь едва заметно улыбнулась* Все в порядке, малыш. *она села в кресло и долгим взглядом уставилась в окно. О чем она думала, осталось неизвестно, ведь на ее лице ничего не отражалось. Ведьма лишь кивнула головой, довольная решительностью драконицы, хотя прекрасно знала что той будет ой как нелегко.*
I'm gonna hit paradise

Старый 22.03.2010, 19:31   #92
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-НЯ-протягла Керрі, пригорнувшись до Віолетиної щоки. Ніке, до котрої на плече заліз Артакс і там задрімав, пробувала зловити погляд відьмочки, аби перевірити свої здогади, а заодно слідкувала краєм ока, аби Пухнастик не звалився додолу. Рута тим часом звернула увагу на братів стан: Ґрін не помічав нікого опріч Віолети, на котру витріщався, так і не кліпнувши ані разу.
Старый 22.03.2010, 19:43   #93
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Хватит на меня пялится во мне скоро дырка будет. *не оборачиваясь произнесла Виолетта, поглаживая то Керри, то забравшегося к ней Фила*
*ведьма незаметно и очень тихо фыркнула прикрыв рот ладонью. посмотрела на Сириуса: плечи того тоже тряслись от едва сдерживаемого смеха*
I'm gonna hit paradise

Старый 22.03.2010, 22:29   #94
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Здавалося, що Зеленчик навіть не почув її слів; хлопець явно відключився, тож бачив Віолету, не чуючи ні її, ні нікого іншого. Він був у своєрідному трансі, думаючи про щось дуже далеке. Та ще й пов"язане із нею.
Селка уткнулася в плече Сіріуса, пригорнувши їх із Лунатиком, котрий на кілька секунд зумів стати підлітком, а потім знову дракончиком.-Нічого, він отямиться-муркнула вона.
Ніке встигла зловити сонного Артакса, котрий таки ледь не зіслизнув з її плеча (а спробуй утримайся на ніжному дівочому плечі, вкритому шовком!), і віднесла його назад у корзинку, аби не ризикувати, по чому хитро підморгнула Ірві, мовляв, усе буде класно. Керрі тим часом лащилася до Віолети, тихо вуркочури щось своїм мелодійним голоском.
Старый 23.03.2010, 12:17   #95
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Фил присоединился к Керри и они вдвоем ластились к Вио, которая с легкой улыбкой играла с ними и кажется их даже смешила. Ведьма несколько секунд наблюдала за ней и улыбаясь, поплелась на кухню* Пойду сделаю что- нибудь поесть. Флай поможешь мне?)
Конечно, мам) *драконица изящно поднялась из кресла, слегка шурша шелком костюма и направилась вслед за ведьмой*
I'm gonna hit paradise

Старый 23.03.2010, 13:49   #96
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Я теж можу помогти!-кинулася за Ірві й Флай Рута Флейм, потираючи руки. Ніке здивувала її енергія, адже вона чудово розуміла, що варто Руті зробити щось не те-і кухня як мінімум буде висаджена в повітря, але драконя явно була впевнена у тому, що не наробить дурниць.
Керрі підстрибнула й перекрутилася в повітрі, по чому приземлилася на всі лапки на коліна Віолети. У повітрі зависла в"язка золотих дзвіночків, котрі негайно взялися видзвонювати якусь дуже складну мелодію. Веселка послала малій повітряний поцілунок:-Молодчина!
Старый 23.03.2010, 19:36   #97
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Идем, идем) *Флай что- то еще говорила Руте и девушки посмеиваясь скрылись в кухне*
*Виолетта тем временем наигралась с малышами, Фил начал зевать и так и свернулся у нее на коленях. Слабо улыбнувшись Виолетта ласково погладила его и пощекотала Керри*
I'm gonna hit paradise

Старый 23.03.2010, 20:08   #98
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Ву!-Керрі сміялася, хапаючи пальці Віолети й ніби з несили їх відпускаючи. Актриса з неї була ще та.
Веселка тим часом вручила Лунатикові величезну енциклопедію природи й папір для конспектування, тож дракончик став хлопцем, розлігся на підлозі на животі й із диким захланням почав читати першу статтю.
Ніке тим часом звернула увагу на Зеленчика: юнак почав бліднути. Його дивні очі затуманилися, тож хоч він і далі ніби дивився на Віолету з малятами, він уже явно був не зовсім тут. Ніке хотіла була вже зайнятися ним, коли з кухні почувся страшенний брязкіт і перепрошування Рути, у котрої повипадали всі каструлі із шафи, а потім звуки, які явно свідчили, що драконя все швиденько прибрала. На кухні Флейм ставала страшнішою від атомної бомби...
Старый 24.03.2010, 02:16   #99
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*следом из кухни послышался дружный смех, а затем к Никэ прилетела мысль ведьмы* Никэ, мне кажется с Гринни не все в порядке... Посмотрела бы его...
*В этот же момент напряглась и Вио, обратив внимание наконец на странную бледность Гринни. Ее аметистовые глаза тревожно сузились, она что- то быстро шепнула и вдруг переместилась к юноше. Спящий Фил остался на кресле, как и Керри, которая явно не поняла что случилось* Вот же дурак... Кто же так делает! *Виолетта приложила тонкие пальцы к его вискам и прикрыла глаза. Зеленое кольцо слегка засветилось и погасло, а девушка отступив назад, осела на пол, сама дико побледнев. Из кухни прибежала ведьма и покачав головой, принялась приводить в чувство Виолетту, знаком указав Никэ, чтобы та занялась Гринни*
I'm gonna hit paradise

Старый 24.03.2010, 17:30   #100
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Я якраз цим і збиралася"м зайнятися-зітхнула Ніке, витягаючи своє небезвідоме люстерко.-Віо-чан, тобі поки що не слід займатися настільки важкими речами, для керування психічними станами слід довго вчитися й тренуватися. Ану...
Ніке провела рукою перед очима юнака одним довгим рухом, мовби знімаючи полуду чи туман, по чому піднесла люстерко на рівень його очей і довго щось шепотіла. Зрештою люстерко осяяло бліде лице Зеленчика, котрий нарешті опам"ятався. Першим його рухом було кинутися до Віолети.-Що тут сталося, як вона, все гаразд, я нічого не наробив єм?!?
-Поки що ні. Віо-чан трохи перестаралася-похитала головою Ніке.-А от де тебе носило?...
-Не знаю. Щось мене так затягнуло-Зеленчик тяжко зітхнув, погладжуючи косу Віолети.-Я...дико вибачаюся, мені слід би більше читати про астральні потоки...бідна Віоля...з нею все гаразд?-він подивився на Ірві так, що стало ясно: якщо не все добре, то він лусне, а зробить усе, що може.
-Віо-цян така смілива-підсумувала тоненьким голосочком Керрі, до котрої нарешті дійшло, що щойно щось сталося.-Воня пйобувала витягти Зеллі-куня з астлалу. А цьо таке астлал?-заодно поцікавилася вона.
-Виростеш-знатимеш-Лунатик узяв сплячого Філа й переклав його в корзинку, ще й укрив як слід, по чому посадив малу собі на плече й підійшов до групи. Його стривожені батьки стояли за ним.-Ірві-окаса, я можу допомогти? Це якраз мій профіль...-він узяв Віолету за руку й запитально глянув на Ірві. Ніке кивнула, мовляв, цей усе зможе. Селка від хвилювання кусала губи. Зеленчик геть розклеївся, тож уже просто старався не чинити дурниць і допомагати, чим міг.

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра