Slayers Parallel

Вернуться   Slayers Parallel > Другое > Игры

Игры Наши мини-ролевые

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 03.05.2010, 17:33   #181
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna
По умолчанию Re: Драконарий

*Стейр благодарно улыбнулась Никэ, а Иринели погладила Миоли забравшуюся к ней на колени. Неожиданно прозвучал мысленный голосок крохи, хотя она умела говорить и обычно* Стейр- тян очень сильная, печальная и... Ээээ... Влюбленная? И еще ее что- то гнетет...
*Стейр слегка поперхнулась и поставила чашку на стол* Да, крошка, я влюблена... В своего мужа, Макса. Обожаю его! *с чувством сказала она и ее глаза на миг вспыхнули синим светом влюбленности, но тут же помрачнели, в них колыхнулась холодная тоска* И гнетет меня одно проклятье... Тоже связанное с моим замужеством... У меня никогда не сможет быть детей, пока по крайней мере его не снять. А проклятье Ведьмы еще никто не снимал... *по мере того как она говорила, ее голос утихал, по лицу снова побежали слезы, а Ангел укоризненно покачав головой вновь занялась хозяйкой, но в этот момент в окно влетел еще один синий огонек- еще одна фея, а точнее фей или эльф. Ангел радостно и изумленно вскрикнула* Фриз!
Фриз... *Стейр протянула к нему руки и эльфенок уселся ей на ладонь* Моя Госпожа, вам плохо? *он использовал магию лечения такую же что и Ангел, и слезы девушки прекратились* Господин послал меня с весточкой.
Макс? *глаза Стейр вновь ожили, тоска отступила* Что он велел передать, Фриз?
Мой Господин прибудет сегодня вечером, моя Госпожа. *Фриз слегка пошевелил крылышками и послышался легкий звон бубенчиков*
Макс приедет сюда? Не очень хорошая идея... Тем более что в нашем мире тоже все очень не просто. *Стейр нахмурилась, а Иринели кивнула, являя собой просто образец выдержки и спокойных нервов. Все же она была воином и была воспитана в этом духе*
I'm gonna hit paradise

Ромми вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.05.2010, 18:26   #182
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-А якщо я візьмуся за твоє лікування?-запропонувала Ніке, знаючи, що зі своїм нинішнім рівнем її вистачить на десяток таких нещасних.-До речі, а що так тобі не подобається у приїзді твого-таки чоловіка? Щось не так?
Санта саме схопилася за голову, переживаючи якесь дуже сильне видіння. Селка негайно принесла для неї лід. Хоча дівчата часом і насміхалися одна з одної, та все ж були сестрами.
-Дякую-муркнула Санта, розвалюючись на диванчику між Селкою й Лунатиком. Вона дуже значуще подивилася на Стейр.-Буде весело-сказала якимось дивним голосом.
-Було б непогано, якби й Філлі приїхав-пропищала замріяна Керрі.
Старый 03.05.2010, 20:01   #183
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Это бессмысленно Никэ- сан, ваш уровень сил примерно 6 ранга, а меня не смогли излечить даже маги 7 ранга. Я отношусь к 5 рангу как и мой муж. *покачала головой Стейр* Но проблема изучается нашими учеными. Многие капелланы и клирики заняты этим, так что однажды решение будет найдено. А что касается нежелательности приезда Макса... Понимаете на нашем континенте развелось слишком много монстров, которых приходится урезонивать, причем силовыми методами. Я сама постоянно хожу с группами воинов и магов, да и Иринели и мои остальные сестры тоже. У нас почти военное положение. совет Дев, Асура и Гая не успевает обрабатывать все поступающие к ним сообщения. К тому же развелось слишком много новичков, считающих себя мастерами, и оттого гибнущих... *Стейр вновь покачала головой* Мы с мужем состоим в одной из гильдий, которые ведут активные действия против монстров на континенте, а Макс к тому же один из ведущих воинов и полководцев, так сказать. Поэтому его отсутствие может принести нежелательные последствия.
Да, было бы хорошо если бы приехал братик) *сказала Виолетта вполне согласная с Керри, она успела соскучиться по брату*
I'm gonna hit paradise

Старый 03.05.2010, 20:21   #184
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Не слід сумніватися в силі тих, кого фактично бачиш уперше в житті-хитро підморгнула їй Ніке й уважно вислухала оповідь про монстрів.-І ніхто не може з ними розібратися? А чого ж ви не звернетеся по допомогу до інших? Магів на світі багато, у тому числі й достатньо могутніх.
-Ну, я до того...одним словом...-Керрі прикусила язика й дуже явно почервоніла.
Старый 04.05.2010, 12:21   #185
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Вы не правы Никэ... Это Проклятие Ведьмы сродни... ммм... *девушка поискала ассоциацию* Проклятию здешнего Золотого Повелителя. Снять его возможно лишь уничтожив его источник, но до настоящей Ведьмы никто еще не добрался.*Стейр вздохнула* К тому же я все же в силах оценить вашу мощь магии) Вы сильнее меня по меркам нашего мира, но всего лишь на ранг, хотя 7 ранг- ранг Высших Магов, Воинов и Призывателей. Я кстати, тоже стремительно приближаюсь к 6 рангу оперирования магией, хотя некоторые и пытаются этому помешать)
А какого ранга вы, Иринели? *Виолетта обратилась к девушке- воину, с невозмутимым видом, щекотавшую Миоли, отчего малышка весело хихикала*
К сожалению не такого высокого как мне хотелось бы) До моей сестры мне еще далеко) Всего лишь 3 ранг, хотя сноровки и силы мне не занимать,а броня покрепче, чем у некоторых...)) *Стейр улыбнулась, слегка покраснев* Не сравнивай Ири) Я- Капеллан, а не Ассасин, которые почище любого проныры скользнут в любую щель) Да и твое искусство боя, плюс скорость атаки не подлежит сомнению. Думаю ты быстро поднимешься на этом поприще)
*Стейр вздохнула* А монстры.. Дело не в том, что с ними никто не может разбираться. Мы каждый день посылаем отряды воинов и магов, но их что- то порождает, к тому же в последнее время монстры заполонившие Храмы на Плато Палмир, есть у нас такое местечко, резко усилились, что создало опреденные трудности. Если бы с ними было так просто справится, то у нас никогда не ввели бы военного положения.
*В этот момент Фриз вместе с Ангел сидевшие на плече у Стейр, порхнули к окну* Господин! *Фриз вылетел в щель приоткрытых дверей* Макс! *Стейр подхватилась с кресла и выбежала наружу, навстречу мужу. Макс представлял собой довольно красивого мужчину, с очень развитой мускулатурой и высокого роста. Длинные волосы каштаново- рыжего цвета спадали на плечи, а карие глаза смотрели строго, но в то же время с улыбкой. Он спешился и обнял жену, которая в его объятиях казалась совсем хрупкой, по сравнению со своим высоким мужем Стейр была маленького роста*
I'm gonna hit paradise

Старый 04.05.2010, 14:27   #186
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Ніке не встигла прокоментувати заяву щодо прокляття, зате затямила собі, що вона цю любительку знає і що Стейр про це краще не здогадуватися: на кілька найближчих світів тільки декілька відьм таке вичиняли. Вирішивши відкласти цю дику розмову на потім, вона пішла привітатися з новоприбулим, навколо якого стрибала Мікрос. Мала пищала, що дуже рада його приїздові, бо Макс, по-перше, дуже змахував на Сіріуса, а по-друге, вона відчувала у ньому щось дуже їй близьке. Цікаво, підмітила про себе Ніке, що ця пара дійсно була дуже схожа на Селку й Сіріуса, котрі стояли поруч.
Старый 04.05.2010, 14:52   #187
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Во всем, да вот не во всем Никэ)) Сириус есть есть Сириус, а Макс, есть Макс))

*Макс и Стейр обнимались не обращая ни на кого внимания, словно этот мир принадлежал только этим двоим и Виолетта, наблюдавшая за ними со стороны невольно им позавидовала: было видно что муж и жена обожают друг друга. Вдруг Виолетта взвизгнула от испуга и неожданности: из- за деревьев вышел странный мутант (так показалось Виолетте) похожий на помесь птицы и человека. Сириус было схватился за рукоять кинжала, но Стейр оторвавшись от мужа загородила существо собой* Успокойтесь, как и Ангел и Фриз, Есаул всего лишь мой партнер и помощник.
Прошу простить меня, если напугал вас. *неожиданно приятным голосом произнес хищник* Дома нас много и видеть нас обычное дело.
К тому же я рад наконец побывать здесь, где побывала душа моей жены и ее сестры. *Макс внимательно и безошибочно определил в Никэ хозяйку и поцеловал ей руку* Рад с вами познакомиться, хозяюшка) *Стейр весело рассмеялась, глядя на смущение Никэ* Не удивляйтесь, это в порядке вещей)
I'm gonna hit paradise

Старый 04.05.2010, 19:07   #188
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

(НЯ, але обидва вартісні партії)))) )
-Ох...вітаю, шановний-Ніке досить швидко призвичаїлася до дивоглядної зовнішності прибульця, знаючи, що може бути ще й не таке, а от Селку таки добряче пробрало, тож тепер вона, стараючись не показувати свого стану, притулилася спиною до Сіріуса й поволі отямлювалася.
-НЯ! Тьо Ви пан Єсяуй?-почулося знизу й Мікрос, старанно працюючи крильцями, повільно й досить рівно піднялася на рівень лиця Єсаула.-Вам тють подьобається? Ми всім ляді! Пйявдя, бабусю Ніке?
-Звісно, манюсику-кивнула Ніке.-Тож прошу всіх до середини, бо судячи з Тусі, має бути дуже весело...з часом...-вона озирнулася на Санту, котра кривилася, прихилившись до Сіріуса з другого боку й тримаючи лід біля голови.-Ніяк не звикну, вони дуже болісні поки що-прошипіла дівчина, маючи на увазі видіння.

Последний раз редактировалось Никэ Класс; 04.05.2010 в 19:13.
Никэ Класс вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.05.2010, 13:28   #189
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

О, вам плохо? Позвольте мне... *Стейр подошла к Санте и положив прохладные пальцы ей на виски внимательно посмотрела Санте в глаза* Расслабьтесь и подумайте о приятном. *в следующий миг Санта ощутила как всю боль буквально вымело из головы, да так что от нее не осталось и следа. Стейр отступила и улыбнулась, подмигнув Санте* Не беспокойтесь болеть больше не будет) *затем она повернулась к Максу* А теперь объясни мне милый муж, как ты мог покинуть наш мир, в разгар военных действий?
Милая моя супруга, я потому и пришел что нам не обойтись без квалифицированного капеллана, а то все приходящие идиоты- выпускники Академии Горизона.
Там не все идиоты... *ворчливо заметила девушка*
Да, извини, я забыл что ты училась там тоже, но все таки хороших капелланов и клириков не так уж и много. Ты нужна нам, милая... *Макс взял ее руки в свои* Я понимаю что ты нужна и тут, но в там совсем уж безвыходное положение.
*Стейр беспомощно посмотрела на него, на Никэ, на Иринели и вздохнула. Она повернулась к Никэ* Никэ- сан, как вы смотрите на то, чтобы совершить небольшую экскурсию к нам? В наш мир? Только учтите всех взять я не смогу.
Я иду с вами. *тоном не терпящим возражений заявила Виолетта*
I'm gonna hit paradise

Старый 06.05.2010, 20:11   #190
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-О, вельми дякую-зраділа драконя, провівши рукою по лобі, який перед цим дико болів, а тепер був звичайним собі високим лобом гарної дівчини з діадемою.
Ніке задумалася. Уважно оглянула драконів.-Зробимо так. Я зараз декого попереджу, бо вам же потрібні серйозні маги. Тусю можна взяти, вона дасть собі раду. І Флай-чан. Селя й Сіріус зостануться за старших, а вам двом-вона кивнула на Лунатика й Керрі, які хотіли були щось сказати-вам там робити нема чого, спочатку довчіться. Зеллі...
-Не знаю-Зеленчик уважно глянув на Віо, потім на Міолі.-Можна перекинутися з тобою слівцем, Віо-чан?
Рута хотіла була також зголоситися, але вчасно згадала, чому її назвали драконею-аварією, й вирішила, що краще займеться малятами, а щоб показати свою готовність до цього, взяла на руки обох дівчаток і пригорнула до себе. Мікрос саме заблищала яскраво-салатовим кольором і підросла, що її вельми втішило. Керрі ж натомість ніяк не хотіла повірити, що це може бути небезпечно, й довго сперечалася з матір"ю. Звісно, що перемога дісталася Веселці, а дуже присмирніла від яскравих описів небезпек Керрі притислася до батька. Лунатик же зумів довести, що може багато в чому допомогти, що з нього великий майстер на все і що він може самотужки перемогти цілу армію ворогів. Чого-чого, а хисту малому не бракувало, тож навіть Селка, хоча й сумнівалася, та все ж мусила дозволити йому піти. Зупинити Лунатика тепер міг би тільки Сіріус.
-Якщо нас забагато, то я допоможу з телепортом. До речі, мене краще називати Ніке-чан і звертатися до мене на ти-підморгнула Стейр Ніке.
Старый 06.05.2010, 20:49   #191
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Извини) Просто у нас там все таки довольно вежливы, к тому же я воспитывалась в дворянской семье, так что это у меня в крови) *Стейр улыбнулась, но ее глаза оставались серьезными* Кстати пока не определились точно... Никэ, какого типа магом вы будете? Чтобы я могла определить кого дать вам в помощь. Я капеллан- то есть полулекарь- полумаг, но выполняю в основном роль саппорта, то есть помощника, в данном случае лекаря. Виолетта вполне сойдет за Асуру, за мага хаоса, ибо как я понимаю, она действует во основном боевой магией. *Виолетта кивнула*
I'm gonna hit paradise

Старый 06.05.2010, 22:18   #192
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Ну от, знову "ви"-Ніке демонстративно скривилася.-Взагалі-то я називаюся воїном Правди, а це означає, що маю дуже непогані, можна навіть сказати, добрі навички як у магії більшости основних типів, так і в бою. Зціленням і взагалі медичними знаннями володію з раннього дитинства, це в мені закладено самою моєю природою. Це, скажімо так, основні параметри будь-якого воїна нашого типу. А от щодо помічників я, чесно кажучи, трохи сумніваюся, бо влипати в історії вмію не гірше, ніж виплутуватися з них же.-тут Крута Перемога вчинила страшенно хитрий вираз тварі, мовляв, бувала"м у всяких бувальцях.-А от щодо дракончиків...Туся добра в бою, але ліпша в лікарях.-Санта набурмосилася, та сперечатися не стала.-А Флаюся й Зеленчик можуть сказати самі за себе, адже...
-Поки не перекинуся словом із Віо, доти мою кандидатуру прошу вважати запасною!-негайно втрутився юнак. Видно було, що йому таки є що сказати. Мало того, тема явно стосувалася Міолі, котру саме пестила Рута (Мікрос розсілася на її плечі й про щось вуркотіла, пробуючи, чи зможе дістати з такої висоти лапкою до Міолі в руках у Рути).
Старый 07.05.2010, 09:43   #193
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Я имею в виду помощника вроде них, Никэ)*Стейр ткнула пальцем в фей и хищника* Каждый из них владеет единством со своим хозяином, а единство дает дополнительные характеристики, поэтому при себе там лучше всегда кого- нибудь иметь. *Стейр улыбнулась, прищелкнув пальцами. Виолетта косо глянула на Гринни, но возражать против разговора не стала. Лишь указала рукой на улицу, где сейчас было очень тепло и они могли поговорить без проблем*
Между прочим она права, леди Никэ. *проговорил Макс* К тому же нам просто нужно знать какую броню и снаряжение вам выдать, ваша одежда не годится для тамошних монстров. Судя по вашим характеристикам, вы подходите сразу под две профессии: Капеллан и Зверолов, которые умеют и лечить и мощно атаковать. Разве что зверолов заботиться вот о них) *Макс махнул рукой в сторону сидевших на плечах Есаула Фриза и Ангел* Леди Санта судя по всему чистейший Клирик. Леди Виолетта- действительно Маг Хаоса либо Чернокнижник, да и внешностью она мало отличима от Асура, взять хотя бы Иринели)) *девушка дернула уголком губ, наметив улыбку, но Макс был прав, в отличие от белокожей и светловолосой Стейр, Иринели хоть и обладая той же белокожестью была темновосой и с темными синими глазами, почти фиолетового оттенка. И Виолетта была практически не отличима от других магов Асура: темноволосая, темноглазая, обладает навыками темной боевой магии* Леди Флай... *его взгляд скользнул по фигуре Флай, но он был явно чисто оценивающим* По параметрам тоже близка к Клирику, но тут нечто иное: в ее магии есть нечто отличное от светлой магии Дева, но и не подходящее к темной сущности Асура.
Скорее я воин, а не маг) *сказала Флай, очаровательно улыбнувшись* Магию пользую редко и неохотно, а с классом мы определимся)
I'm gonna hit paradise

Старый 07.05.2010, 11:59   #194
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Чесно, не варто так про мене турбуватися. Цей плащ-Ніке скинула плаща й простягла його для оцінки Стейр-ліпший від будь-якого щита, який узагалі можна уявити. Над тканиною наші маги працювали півтора сторічча, вдосконалюючи досконале й вивчаючи ельфійську історію війн, а ельфи, котрі жили колись у нашому світі, зналися на обороні...-на мить Ніке прикусила язика, аби не додати, що саме люди змусили ельфів навчитися ТАК оборонятися.-А от від такої компанії я б не відмовилася"м, їй же право.
Санта тим часом витягла якусь товстеленну енциклопедію з описами магічних ритуалів світу й шукала підходящу класифікацію, аби втямити, хто такі Клірики.
-А мене ви таки візьмете?-поцікавився Лунатик, стараючись не дивитися на батька.

Відвівши Віолету десь на півтора десятки кроків від приміщення, де б їх уже не могли чути, Зеленчик уважно вдивився в темні очі Віолети.-Сподіваюся, ти розумієш, на що йдеш. Зупиняти я тебе не збираюся, бо занадто добре вивчив. Але скажи, будь ласкава, ти хоча б уявляєш, що буде з Міолі, якщо, не доведи Небо, з тобою щось станеться? На кого ти її покидаєш? На батьків? А по-друге, якщо хочеш, я зостануся. Бо якщо піду, то...-юнак зітхнув-то мені доведеться стати твоєю тінню.
Старый 07.05.2010, 13:50   #195
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Плащ весьма хорош, но остальная ваша одежда... *Стейр покачала головой* Я лишь не хочу чтобы вы выделялись среди толпы, это вызовет слишком много нежелательных вопросов)
*Макс рассмеялся* Леди Санта, я и без энциклопедии могу вам все объяснить)))

*Виолетта остановилась и посмотрела Гринни в глаза*Ты сам решил стать моей тенью, Гринни, я не толкала тебя на это. А Мио... Да возможно я и надеюсь на маму с папой, но я знаю что со мной ей будет куда опаснее, а оставаться тут... Я не могу бездействовать, понимаешь? Не могу оставаться на месте. Это слишком сложно, для меня.

Для справки:
Клирики и Капелланы очень похожие профессии, разве что капелланы еще обладают атакующей магией и являются магами боевого порядка, клирики, умеют лечить большое количество людей зараз. Обе профессии имеют множество похожих и одинаковых спеллов. Так же обе профессии могут накладывать положительные ауры.
Маг Хаоса- тут думаю все ясно из названия, но все таки... Боевой маг, атакующий магией тьмы, лечить может себя или других только ценой собственной жизненной энергии.
Зверолов- профессия полностью посвященная прирученным существам. Приручение, забота, более быстрый рост- это все зверолов, причем не важно какой он расы: Дева, Асура или Гая.
I'm gonna hit paradise

Старый 07.05.2010, 16:27   #196
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Ой, ну, якщо вже я така"м помітна"м...-Ніке накинула плащ, щось прошепотіла до брошки і...зникла, по чому з"явилася за спиною у Стейр. Дракони спочатку сполошилися, а потім розреготалися.-Але якщо серйозно, то я можу зробити із себе що завгодно, мені головне мати точну модель того, що вимагається. Тож не варто так переживати.
-О, справді?-зраділа Санта, котра саме дійшла до половини книги.-І що скажете? До речі...до мене також краще звертатися на "ти", не люблю я цих формальностей.

-Принаймні так моя совість буде чиста-Зеленчик поклав руки на плечі Віолети і різко притис її до себе.-Я в курсі, якої ти про мене думки, але мені зараз не до того. Слухай уважно. Не відходь від мене далеко й постарайся не нариватися ні на що даремно. Просто заради Міолі. І заради того, аби мені не довелося вікувати з думкою, що не вдалося тебе вберегти. І ще одне...-він схилив голову так, аби вона не могла відвести очей.-Нехай тобі на це й плювати, але я тебе люблю й не дозволю нікому тебе образити, доки буду спроможний. Обіцяю.
Старый 07.05.2010, 16:38   #197
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Виолетта застыла, потом вспыхнула, да так что из глаз едва не брызнули слезы* Да что ты знаешь?! Какое право ты имеешь говорить, что я плохо о тебе думаю?! *девушку затрясло от и слезы хлынули градом* Я... Я... Я обожаю свою дочь, даже если мне приходится ее оставлять одну!! *Виолетта вырвалась и отвернулась, слезы градом текли по ее щекам* Миоли- самое драгоценное что у меня есть! Никто не знает, чего нам пришлось с ней натерпеться, как мы убегали зимой, в мороз, прячась от ее отца, как скрывались, как будто мы преступницы!! *Виолетта расплакалась еще сильнее, впервые дав волю чувствам*

И все же я настаиваю Никэ) Чем меньше мы выделяемся из толпы тем лучше) *Стейр улыбнулась на эту демонстрацию и в ответ повела пальцами: всем смотревшим на нее показалось, что девушка двоиться и плывет как бы*
I'm gonna hit paradise

Старый 07.05.2010, 17:25   #198
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Добре, мене вмовили-Ніке вирішила підіграти Стейр і ніби знехоча погодитися з нею.
-А ми маємо залишатися в людській формі?-поцікавився Лунатик.

-Я все знаю, любонько-Зеленчик знову притис дівчину до себе, гладячи її довгу косу.-Вибач...і не ображайся на мене. Правду кажуть, любов робить мудреця останнім дурнем...як і мене...ну, давай трохи заспокоїмося...все вже в порядку...ти з нами і ми всі тебе дуже любимо й поважаємо...хоча я найбільше-палко шепотів він-Знаєш, мені б дуже хотілося бути батьком Міо-він уже й сам був за крок до страшної депресії, але знав, що не має права здаватися.-Хочу любити вас обох і захищати...тільки не плач, будь ласка...не вбивай мене...що було, те пройшло, а буде те, що Бог дасть, а Він добрий, не хвилюйся, кицюню...не плач...я з тобою...-він цілував її, обіймав, пестив, шепотів, що все вже гаразд і що їй є на кого покластися, бо дуже добре знав, що таке самотність серця і як її лікувати...любов"ю...ніжністю...вірністю...
Старый 08.05.2010, 06:02   #199
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Да, лучше вам побыть пока людьми) *Стейр кивнула, быстро перебирая в памяти самый ближайший к Рондо, их родному городу, портал.* Теперь подождем остальных и отправимся в путь)

*Виолетта плакала навзрыд. Все страхи, боль, одиночество прорвались наружу и теперь выходили в рыданиях, освобождая девушку от своего присутствия. Она смутно слышала, как Гринни ей что- то шепчет, успокаивает. Девушка не ответила на его поцелуи, но ей стало значительно легче и.. Спокойнее от того что он с ней. Слезы наконец перестали литься из глаз и Вио отступила, вытерев их* Спасибо, тебе... Пока ничего не будем решать, хорошо?.. *она все еще вздрагивала* Сначала я хочу помочь Стейр- тян...
I'm gonna hit paradise

Старый 08.05.2010, 14:33   #200
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-А, то чудово...-почав було Лунатик, але Селка зашипіла на сина, що він, мовляв, іще не може до кінця себе перетворювати, то що вночі робитиме?-І взагалі, що ти собі думаєш?
-Але мамо! Я добре дам собі раду, обіцяю!
-Отже, так!-Веселка Ґрей-Клас досі не здалася.-ЩОВЕЧОРА ти присилатимеш повідомлення, де ти, що з тобою, як почуваєшся і чи не влип хто з наших у халепу, ясно?!?
-Та нащо, я ж нічо...
-Лунні Ґрей-Клас!
-Згода-зітхнув скорений Лунатик.
-Не переживай так, мам-Керрі потерлася щокою об її руку.-Лунатик у нас крутий хлоп, він не тільки собі, а й усім раду дасть...
-Це постійно так. Але вона їх дуже любить-муркнула Ніке до Стейр.-Я пишаюся Веселею...

-Добре, але постарайся не робити страшного лиця при дітях-Зеленчик підморгнув дівчині.-А то ще полякаються... Йдемо?-він легко обійняв Віолету за плечі однією рукою й повів до Драконарію, впівголосу запевняючи, що коли Міолі виросте, то буде гідною її і що все буде добре. Це було одне з відомих пророцтв Санти, а Туся практично ні в чому не помилялася, її дару можна довіряти. Зеленчик явно старався підняти Віолетин настрій хоча б настільки, аби ні їй, ні Міолі не було страшно прощатися.

Селка тим часом змінила колір свого одягу на потрібні для моменту білий, коричневий та червоний (світле майбутнє, стабільність і перемога) й наготувалася благословити Лунатика й Віолету на весь час їхньої відсутності. Сіріуса вона також на це намовила, адже батьківське благословення рятує від переважної більшості проблем і невдач, а часом навіть від каліцтва й смерті. Оскліьки Віолета була мовби їхньою старшою донькою, то підпадала разом із Філом під категорію дітей.

Последний раз редактировалось Никэ Класс; 08.05.2010 в 17:42.
Никэ Класс вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра