Slayers Parallel

Вернуться   Slayers Parallel > Другое > Игры

Игры Наши мини-ролевые

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 25.02.2010, 23:11   #1081
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

По умолчанию Re: Кофейня "Морские дали"-4

-Ну от вічно так-Ніке, хитаючи головою, зняла Ірві зі спини драконі і, завісивши її прямо в повітрі, взялася читати закляття за закляттям. Брошка її засвітилася яскраво-салатовим кольором, за мить світло поширилося по всій кав"ярні.-Це ще нічого...у Ресторан "Десептикон" вона ще й не така приявлялася...-буркнула Ніке, водночас знімаючи шрами з тіла відьмочки.-Іменем Світла, я, дочка Жаху та Фантазії, прошу...-Ніке прочитала дуже довге і головоломне заклинання з рівної кількості голосних і приголосних звуків-закляття Гармонії і Зцілення, яке ліквідувало рани, затягло їх новою шкірою, повернуло тілу Ірві нормальний вигляд, заспокоїло кров і змусило її текти по жилах, не витікаючи нікуди в зайві місця... Зрештою Ніке постирала з тіла Ірві кров і дорожню куряву, перенесла подругу на розкладений диван на чисту постіль і, проаналізувавши її стан, задоволено видихнула-Житиме і радітиме життю...-і знеможено влапа в лапки Санти, котра саме підбігла ів встигла її підхопити. Ніке аж тремтіла від виснаження.-Дякую, Сантусік...будь ласка, ляж біля неї...ти знаєш, що маєш робити...-вона якось підвелася.-Норусік, а ти як? Не переживай, із нею все буде добре...до речі, що стряслося?-Ніке поманила драконю до себе, бо сама хиталася.-Її часом не прокляли? Хто це зробив? Сіррі-чан, ти теж іди сюди...
Старый 25.02.2010, 23:12   #1082
Triss Merigold
Гость
Доп. информация

Я не восьмое чудо света, да и знаю я не так уж много. Это просто моя специализиция. Ну или призвание.
Старый 25.02.2010, 23:12   #1083
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Нет, не прокляли... *Норейн все еще трясло от пережитого... Она уселась возле ведьмы и не сводя с нее глаз, прижалась головой к ее руке* На меня напали... Напали, я позвала маму... Этот мерзавец... Чудовище.... *Норейн замолчала, чтобы хоть немного прийти в себя от ужаса, затем продолжила дрожащим голосом* Он хотел зачем то похитить меня, но я сопротивлялась и тогда разозлившись, он решил меня уничтожить... Мама закрыла меня своим телом.... Мама... Мамочка... Она называла его... Фиолетовым... *на этом силы Норейн словно истощились и она прикрыла глаза, уткнувшись в холодную руку ведьмы...*
I'm gonna hit paradise

Ромми вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.02.2010, 23:12   #1084
Triss Merigold
Гость
Доп. информация

Ирви... вам так хотелось рассказывать? *Непроницаемая Трисс слегка побледнела*
Старый 25.02.2010, 23:12   #1085
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Ясно...-не переживай, усе буде добре. Знаєш, про кого йдеться? Норусік, існує така ніби раса...мазоку...вони годуються негативом і тому люблять морочити голови емоційним людям...серед них трапляються звичайні дурники, яких легко відшити, але бувають і дуже сильні...-Ніке задумалася, як би це пояснити, а Санта тим часом розляглася навколо Ірві (дослівно розляглася, бо вона була вже три з гаком метри) і забирала з неї погану енергію, збільшуючи хорошу.-Цей паразит, якому я таки наб"ю колись пику як слід, називається Кселос, він служка однієї з найсильніших мазоку, повелительки Зеллас-сан. Він колись створив частину Ірві, її мазоківське "я", а як до нього приєдналися інші частини-убий не знаю, це треба її саму питати. Так от, якщо не помиляюся, вона деякий час на нього працювала...чи на пані Зеллас, уже й не докажу...а потім вирішила дати собі спокій. Виходить, що Кселос-її частковий батько, хоч як би парадоксально це не звучало. А от нащо йому дракони-про це можна тільки здогадуватися. Ніхто не знає, про яку тільки гидоту може думати мазоку. Не знаю...може, він хоче, щоб ви із Сіррі-чаном служили"сте Темряві? Жах...-Ніке добряче струсонуло від самої думки про це. Вона погладжувала драконів, спостерігаючи за Ірві, якій Санта тим часом проводила душевну реанімацію.-Все буде добре... Але вам не можна відходити далеко самим, доки ми не розберемося з цією ситуацією! Дайте подумати...О! ТОЧНО!-на шиї Нори заблищав великий гарний сапфір-сигналізатор на ланцюжку, дуже схожий на Сантин.-Він обов"язково повідомить нас про небезпеку! Мабуть, і Сіррі потрібна сигналізація, але я зараз дуже слабка"м, зроблю все, щойно трохи отямлюся...

І все одно я вважаю, Трісс-сан, що Ви дуже крута!-категорично заявила Веселка, підлітаючи до Санти і всідаючись на її плече.-Як там Ірві-сан?
Старый 28.02.2010, 13:23   #1086
Triss Merigold
Гость
Доп. информация

С Ирви все хорошо. Она сильная. Веселка, мне очень по душе то, что я понравилась такой дракоше. Специально для тебя буду стараться.
Старый 28.02.2010, 13:24   #1087
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Немного успокоившаяся Норейн, по прежнему не сводила глаз с бесчувственной ведьмы, лицо которой по- прежнему было бледным, хотя и не в такой степени, хотя она потеряла слишком много крови... Под глазами залегли темные круги, дыхание было неровным, несмотря на лечение Никэ, девушка была действительно серьезно ранена, хотя если бы не своевременная помощь той же Никэ, она бы попросту истекла кровью и умерла* Еще кое- что... Я так поняла, что это чудовище искало какую- то Принцессу Морей, но о ком шла речь я так и не поняла... И при чем тут я, мне тоже непонятно...
I'm gonna hit paradise

Старый 28.02.2010, 13:24   #1088
Triss Merigold
Гость
Доп. информация

Ирви, я могу помочь? Ты только скажи... *Трисс присела возле Ирви*
Старый 28.02.2010, 13:24   #1089
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Она вас не слышит Трисс- сан... Она без сознания... *Норейн печально потерлась о руку ведьмы. Та была такой холодной, хотя в ней чувствовалось слабое биение жизни...* Мама... Пожалуйста очнись... *Сириус сидевший рядом, понуро опустил голову и вздохнул*
I'm gonna hit paradise

Старый 28.02.2010, 13:24   #1090
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-А я рада, що подобаюся Вам...-Веселка посміхнулася до Трісс, хоча її аж смикало через турботу за Ірві.
-Принцеса Морів? Дай подумати...ні, зараз нічого все одно не згадаю...от лихоооо...може, то через ту перлину?...ох... Так...-Ніке перевірила пульс відьмочки і скривилася.-Бачу, доведеться вдаватися до особливих методів...наприклад, до закляття Життя...
Веселка, котра ще не знала, які саме закляття використовує її господиня, здивовано подивилася на неї, зате Санта запищала з переляку. Її великі сині очі розширилися ще більше.-Ти жартуєш чи здуріла"с?!? Ти ж і так он скільки енергії витратила"йси!
-А ти маєш ліпшу ідею? Підтримай її...так, молодець...-Ніке підняла руки перед собою над Ірві, закрила очі і щось зашепотіла. За кілька хвилин повітря навколо замерехтіло як від вогню і знявся легкий вітерець. Ніке продовжувала. В її косах заблищали маленькі зірочки, сукня раптом стала довгою по п"яти, чорний плащ став сріблястим, а брошка знову засяяла, але не салатовим, а яскраво-золотим кольором. Вітер сильнішав і почав легко гудіти. Крута Перемога читала закляття Життя все голосніше й голосніше. Тепер вона була у своїй повній формі цілительки. Не диво, що вона стала воїном Правди... Вітер гудів навколо Ірві, а золоте сяйво концентрувалося в ній, аж доки відьмочка не засяяла з голови до п"ят. Останні кілька слів кодованого закляття-і дико стомлена, але неймовірно задоволена Ніке упала на коліна, ледве дихаючи, у своїй звичній формі, а Ірві лежала як новенька і просто мусила отямитися найближчим часом...
Старый 28.02.2010, 13:24   #1091
Triss Merigold
Гость
Доп. информация

Никэ! Ты как? *Трисс подлетела к ней* Тебе исцеляющие заклинания помогают? *в руке Трисс уже образовался серебристый шар*
Старый 28.02.2010, 13:24   #1092
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*ведьме стало заметно легче: на лицо вернулись краски, исчезли круги под глазами, выровнялось дыхание и пульс, но она все еще не приходила в себя. Норейн уже с надеждой вздохнула и потерлась головой о руку ведьмы, уже не такую холодную и безжизненную.* Мама, очнись пожалуйста... Ты нужна нам... *и словно в ответ веки девушки дрогнули, но глаза она не открыла...*
I'm gonna hit paradise

Старый 28.02.2010, 13:24   #1093
Triss Merigold
Гость
Доп. информация

*Трисс поднялась с пола, посмотрела на Ирви и Никэ*
Ну похоже пришла моя очередь. *Трисс поднялась в воздух и начала читать заклинание: сила Света! сили Тьмы! Я жду ответа из твоей души!... последные слова заклинания заглушил гром. Свет, который появился из рук Трисс озарил всю кофейню. Заклинание подействовало на Никэ. Но не на Ирви... * Что же это с ней... а Никэ? Я сама боюсь призывать духа странника который может все. Только неизвестно что он захочет заполучить...
Старый 28.02.2010, 13:24   #1094
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Ничего не надо... Призывать..*сухой, как тростник голос ведьмы прозвучал неожиданно. Она все таки пришла в себя и теперь лежала, бессильно прижав руку к горлу* Простите меня...
За что мама?! Ты же спасла мне жизнь! Правда при этом едва не отдав собственную... *Норейн виновато прижалась к ее лицу и заглянула в глаза* Как ты?
Впечатление что меня выжали как тряпку... Кто- то уже обработал меня магией, я чувствую...) Спасибо... *ведьма немного устала и прикрыла глаза* Я немного посплю...
I'm gonna hit paradise

Старый 28.02.2010, 13:24   #1095
Triss Merigold
Гость
Доп. информация

Да, вам лучше отдохнуть Ирви. *Трисс укрыла ведьму пледом* Если что нибудь будет нужно. вы позвите, я рядом.
Старый 28.02.2010, 13:24   #1096
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-О...дякую, Трісс-чан))))))))))))) Магія Двох Стихій, не? Класна штука...-Ніке якось підвелася, почуваючись набагато краще.-Норусік, не треба так переживати, вона скоро отямиться і житиме довго й щасливо, клянуся совістю! От побачиш! Просто Ір-чан має добряче виспатися: сон надає нових сил...правда, Трісс-чан?
Санта, котра тим часом зуміла підрости і тепер теж була довгою і майже шестиметровою, зуміла підвищити й рівень своїх цілительських можливостей і тепер оберігала сон Ірві, насилаючи на неї позитив і добре самопочуття.-Ніке-чан, усе добре?
-Так, моя хороша, дякуючи Трісс-чан, котра нам усім допомогла, за що їй велике мерсі))))))))))))))))
Веселка тим часом перелетіла до Сіріуса і всілася на його плечі.-Не будемо плакати, будемо чекати, так? Ти як?
Старый 28.02.2010, 13:25   #1097
Val'gaav aka Ancient
Lonely dragon

Доп. информация

В зале вдруг материлизовался подранный и взлохмаченный Тэй, а вслед за ним и Зика.
-О господи, что у вас тут произошло??

*девчонки, не спутайте опять ,я сейчас за мальчишку-рейнджера)))))))*
Старый 28.02.2010, 13:25   #1098
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-О...Зіка-кун...Зі, тут таке було...до речі, Тау тепер більший від тебе...-здивувалася Санта. Ніке тим часом усілася на краєчку постелі Ірві, гладячи Сіріуса по голові.-А де це вас носило?
Старый 28.02.2010, 13:25   #1099
Val'gaav aka Ancient
Lonely dragon

Доп. информация

-Э? *обернулся на дракона* ,а да....Ну, я был с одной из копий Тенко, он просил меня помочь добыть один артефакт...А потом вдруг из пространства на нас сваливается Тэй, хватает меня за плащ и тянет сюда....
*сел около Ирви, взял на руки Сириуса*
Старый 28.02.2010, 13:25   #1100
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

ЗIКА-САН! СІРІУС МАЄ ВЖЕ ДОБРУ СОТНЮ КІЛОГРАМІВ, ТИ ЩО?!? Це як Трісс-чан пробувала Санту на руки взяти...ну й ну...

-А як там Тенко-кун?-поцікавилися водночас Ніке й Санта.

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра