Slayers Parallel

Вернуться   Slayers Parallel > Другое > Игры

Игры Наши мини-ролевые

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 07.06.2010, 00:06   #2081
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

По умолчанию Re: Кофейня "Морские дали"

Селка хотіла була зупинити Міолі, але тієї миті Керрі зомліла... А за півтори години Ніке вже обережно зводила її сходами згори, а Веселка несла корзинку, в якій сиділа малесенька Філодраконя. Зійшовши, Керрі взяла у матері корзинку з рожевим бантом і вручила її Філові.
-Ось, коханий, познайомся. Це Бланка Ґрей, наша доця.
-НЯ!-пропищала Бланка, негайно скориставшись отриманою від мами вмілістю й телепортувавшись на татове плече, де взялася обійматися з батьком і тертися щічкою об його щоку.
-Вона така красуня-захоплювалася Керрі. Вона мала рацію: Бланка була ніжно-рожевого кольору. За рівнем пухнастості вона перевершувала всіх Філодраконів і наближалася до Пухнастиків. Починаючи від сріблястого чубчика й закінчуючи акуратним хвостиком вона вся виблискувала сріблястими й золотистими блискітками, а крильця її завдяки маминим і бабусиним генам були ширшими, ніж у більшості драконів. Маленька постійно някала й дивилася на світ величезними іскристими очима, а філодраконячі ріжки виблискували сріблом. Її так і хотілося погладити.
Старый 09.06.2010, 12:11   #2082
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Какая прелесть! *Мио подошла к Филу и осторожно погладила крошку. А сам Фил.. Бедный парень стоял в таком шоке, что не мог выговорить и слова. К нему прижималось его дитя, но он был словно в ступоре, только и глядя на Керри*
I'm gonna hit paradise

Ромми вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.06.2010, 16:27   #2083
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-НЯ!-пропищала Бланка, вхопивши Міолі за вказівний палець і потиснувши його обома лапками у жесті вітання.
-Це сестричка Міолі, Ланю-пояснила Керрі, ледве стримуючи регіт.-А це тітонька Мікрос.
-Можеш називати мене просто Мікро-чан!-додала Мікрос, зависнувши перед Бланкою на рівні Філового плеча. Бланка задоволено помахала їй лапкою. Видно було, що Пухнастички їй сподобалися. Керрі вказувала на присутніх і називала їх. Кожен отримував повітряний поцілунок або помах лапки, по чому Бланка переміщалася на відповідне плече й віталася з присутньою особою. Зрештою вона повернулася до тата й пригорнулася до нього.
-Ну хоч погладь її-засмутилася Керрі відсутністю реакції.-Ану...Ланю, ходи сюди...-вона зняла малу з Філового плеча й посадила її на одну його руку, а другу руку поклала на пухнасту рожеву шубку. Бланка завуркотіла: вочевидь, їй було дуже затишно на татових руках.
Старый 09.06.2010, 17:12   #2084
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Фил как заторможенный погладил ее по шерсти, а затем вернул на руки Керри, и словно придя в себя выскочил куда- то. Стейр внимательно посмотрела ему вслед* Кажется его что- то мучит... Не ходите за ним, пусть мальчик побудет один.
I'm gonna hit paradise

Старый 09.06.2010, 18:28   #2085
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Цяцьо!-пропищала ображена й засмучена Бланка вслід Філові. Керрі її притулила до себе, пояснюючи, що татко, мабуть, чимось дуже стурбований, що щось сталося і йому треба бути там. Сама вона геть сполотніла, налякана такою поведінкою Філа, котрий завжди здавався їй достатньо серйозним драконом, аби принаймні пояснювати свої дії.
Бланка вирішила, що слід таки повернути татка назад, і кинулася слідом за ним завдяки астралу.
-Вона має чисто твій характер-похитала головою Селка, поки Керрі виловлювала доньку.
-Авжеж-озвалася Керрі напруженим голосом, витягаючи маленьку назад. Та щось не вдавалося: Бланки не було видно. Зрештою Керрі залізла в коридор телепорту сама й повернулася за мить із тремтячою Бланкою на руках, явно чимось ошелешена. Обидві були в пилюці й грязюці. Керрі оглянула себе й не змогла навіть нічого прокоментувати. Зрештою, коли Селка допомогла їй очиститися, а Бланку як слід помили і її рожева шубка знову заблищала, Керрі пояснила, що мала не розрахувала відстань і натрапила на одну астральну гидоту-Старе Болото, яке затягує всіх необережних. Керрі ледве встигла її витягнути і тепер пестила перелякану драконю, вмовляючи її заспокоїтися й доводячи, що все вже гаразд.
-Цяцьоцько...-пропищала Бланка.-Мама гойося...цяцьо ник...(мама хороша, а от тато кудись зник)
-Ну, киценятко, не ображайся. Татко скоро повернеться-запевняла її Керрі, цілуючи доцю у носик, дійсно більше схожий на Філів, ніж на її. Бланка щось пропищала й пригорнулася до мами.
-Він дуже дивно поводиться. Занадто дивно, я б сказала"м-Ніке підійшла до вікна, роззираючись навкруги. Санта вже залізла в інформаційне поле, аби перевірити, чи не відчув він часом небезпеки, тож тепер світилася синім і мала дуже дивний відсутній погляд.
Старый 11.06.2010, 17:34   #2086
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Не ищите вы его, дайте побыть ему одному... *Стейр осуждающе покачала головой* Не обижайтесь, но вы ведете себя как наседки над яйцом. Нельзя быть настолько навязчивыми. Может я и не права, но и вы тоже...
I'm gonna hit paradise

Старый 11.06.2010, 19:29   #2087
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Просто я знаю драконів. Філ узагалі-то мав би стрибати від щастя, а він...ну та хай уже, повернеться, коли отямиться.-Ніке повернулася до Стейр і драконів. Бланка хлипала: їй явно дуже хотілося до тата, але Керрі пояснила маленькій, що часом слід побути на самоті, аби про щось подумати, тож Бланка не хотіла не слухатися й заважати татові.-Молодець-посміхнулася до неї Керрі.-Ой, киценятко, та ти ж голодна"с!-помітила вона, як Бланка облизалася. Керрі створила пляшечку з молоком, усілася на диван і взялася годувати доцю. Це була страшенно гарна картина. Селка прослідкувала, щоб Керрі тримала малу правильно, й підійшла до Стейр.
-Стейр-сан...Ви нічого страшного не відчуваєте? Ну, навколо нас? Краще перевірити...
-Можеш не перевіряти-вихекнула Санта, вилазячи з поля.-Філлі просто в дикій прострації, а так я не помітила"м нічого такого на п"ять миль навколо. Пані Стейр має свєту рацію, даймо хлопцю отямитися.
Старый 12.06.2010, 03:41   #2088
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Он не в шоке от счастья... Даже более того он несчастлив... *проговорила Стейр, знакомо нахмурившись* Но с ним все в порядке. Ему не угрожает опасность, но вряд ли он в ближайшее время вернется. *тут Стейр побледнела, она явно наблюдала за ним астрально. Затем она заставила себя вернуться обратно и горько покачала головой* Теперь я понимаю почему так невесело... его опять никто не спросил...
I'm gonna hit paradise

Старый 12.06.2010, 11:56   #2089
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Ніхто не спитав?-нахмурилася Керрі.-Мене також ніхто не питав, і що? Я ж не поводжуся як...-вона не договорила.-Малій потрібен батько і хоче він цього чи не хоче, а йому доведеться звикати до цієї думки.-вона пригорнула Бланку до себе. Маленька щось жалібно пропищала.
Ніке здивовано розглядала Керрі. Вона ще не бачила, аби драконя настільки сердилася, тим паче на Філа. У ній усе прямо горіло. Бланка сумно погладжувала лапкою мамину руку й пищала "Є сейдься, мам, тятьоцько повейється".
Старый 12.06.2010, 15:54   #2090
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Сомневаюсь, что ты готова услышать правду, Керри. Ты сердишься, но разве кто- нибудь поинтересовался его делами? Нет, вы радостно устремились к нему, забыв обо всем. А потом стремительно сделали ему ребенка. *Стейр тоже рассердилась, только вела себя спокойнее* Мне кажется он хотел тебе что - то сказать, но никто ему ак и не дал рта открыть.
I'm gonna hit paradise

Старый 12.06.2010, 17:04   #2091
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Якщо він хотів щось сказати, то було говорити!-Керрі остаточно розлютилася.-І взагалі, Стейр-чан, що це все має означати?!?
-Кицю...-почала була Селка, до котрої вже все дійшло, але Керрі зірвалася на рівні ноги й подалася кудись нагору, обіймаючи Бланку.
-Це його дитина, хоче він цього чи ні!-відрубала вона й хряснула дверима. Чути було, що Бланка знову заплакала, цього разу перелякана маминим станом, і Керрі взялася її втішати.
Ніке похитала головою.-Стейр-чан, ти маєш рацію, Філа дійсно ніхто не питав, але ж треба було думати, що робиш. Вони обоє у чомусь вірно думають, а у чомусь ні. Так склалося, що Бланка з"явилася на світ і тепер цього вже не відміниш. Боюся, Філові доведеться змиритися з фактом, що він тепер батько найкращого драконенятка на світі.
Селка дивилася на сходи, повільно закипаючи.-Можна сказитися-прошипіла драконя.-І оці двоє-батьки... Господи, і кого ми виховали єми?!?-вона тяжко зітхнула й безпорадно глянула на Сіріуса, котрому також явно було що сказати. Мікрос обережно підійшла до батька.-Але що тепер буде? Якщо вони ображатимуться одне на одне, то Ланя-чан матиме багато проблем...
Вона хотіла сказати ще щось, але в цей момент Керрі знову з"явилася на сходах. Тримаючи в обіймах уже більш-менш спокійну Бланку, вона підійшла до Стейр, вибачилася за дурну поведінку й спитала, якою ж є правда. Мовляв, хай уже одразу, бо отруту краще випити одним ковтком і тоді або виживаєш, або гинеш, а мішати її з медом не можна. Мікрос зметикувала забрати Бланку гратися, аби маленька не почула того, що могло б її травмувати, а Керрі наготувалася слухати.

Последний раз редактировалось Никэ Класс; 12.06.2010 в 17:08.
Никэ Класс вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.06.2010, 17:31   #2092
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Боюсь, ты посчитаешь его предателем, Керри... *произнесла Стейр, тщательно подбирая слова* Ах, как жаль, что нельзя повернуть время вспять... *она тяжело вздохнула* Вобщем.. Вобщем, дело в том, что у него уже есть семья... Есть дети! Бланка не первый его ребенок и не единственный. Тебе придется смириться с этим, Керри.
I'm gonna hit paradise

Старый 12.06.2010, 18:58   #2093
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Керрі хотіла щось сказати, але передумала. Глянула на Бланку, котра весело пищала, ловлячи іграшкових дерев"яних ворон, які літали навколо неї завдяки Зеленчиковій магії. Знову розкрила рота і закрила, нічого із себе не витягнувши. Повільно опустилася на найближчий диванчик. Селка з тривогою за нею спостерігала, готова щомиті кинутися доньці на поміч. Керрі повільно закрила лице руками й якусь мить сиділа нерухомо.
-І ЦЬОМУ драконові я віддала"м саму себе-зрештою ледь чутно видихнула вона. Санта хотіла була підійти до неї, але Селка схопила її за руку й мовчки похитала головою. У кав"ярні запала тиша.
-ДУРНИЦІ!!!-Керрі зірвалася на ноги так раптово, що перелякала власне дитя. Ворони попадали на підлогу, а Бланка перелякано дивилася на маму. Керрі стояла, осяяна диким золотисто-вогненним світлом, її довга коса ворушилася, мов від вітру, а лице перекосила страшна гримаса.-Якщо так, то тим краще! Хай собі гуляє, де сам знає! Але Бланка-ЙОГО дитина і мені плювати, що він собі думає, а визнати це йому доведеться!!!
-Керрі Ґрей-Клас!-Селка назвала її тим подвійним прізвищем, яке носили всі її драконенята. Керрі глянула на матір...і різко заспокоїлася. Світіння поволі згасло. Тепер Керрі мала не просто нормальний, а ще й веселий вигляд. Вона підбігла до Бланки і взяла маленьку на руки.-Зате у мене єси ти, моє киценятко! Мені й так є кого любити!-вона розцілувала доньку, притисла до себе й глянула на Стейр із дико впертим виразом лиця.-Я не збираюся ображатися на того, хто подарував мені цю красуню. Це було б нераціонально. Я...я бажаю їм усім...щастя. Тільки хай більше ні з ким не крутить романів на стороні! І тоді я його пробачу. Тобто якщо він буде добрим батьком для своїх дітей-розшифрувала вона свої слова.-Зрештою, Віо-чан он також якось живе...та ще й живе добре-тепер у її очах стояли сльози, але на устах грала посмішка, більше схожа на гримасу відчаю.-То й я зможу. Ви, пані Стейр, собі навіть не уявляєте, наскільки може бути сильною любляча мати!!!
І Керрі впала непритомна.
-МА!!!-запищала перелякана Бланка. Ніке й дракони негайно кинулися до неї. Через якийсь час Керрі спала в кутку на диванчику, ледь жива від шоку й перевтоми, а Селка сиділа біля неї, слідкуючи, щоб їй не стало гірше. Драконя кусала губи й час від часу шепотіла "Ну, зятю, я тебе дістану". Бланка скрутилася в клубочок на руках у Сіріуса, ховаючи носика й усе личко в лапках, що означало, що їй дуже соромно: авжеж, вона посміла завадити чужим діткам, посміла назвати їхнього тата своїм...Бланка постійно схлипувала.
Старый 12.06.2010, 20:29   #2094
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Она так ничего и не поняла... *Стейр покачала головой* Фил мучается сейчас оттого что не может бросить своих близнецов, но и Бланку он любит... Мать малышей обманом заманила его... Он больше жертва чем Керри...
I'm gonna hit paradise

Старый 12.06.2010, 21:35   #2095
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-Але ж Філ має голову на плечах і міг би думати, що робить і з ким знається-Ніке важко зітхнула, дивлячись на Бланку, котра тихенько розпитувала у Сіріуса, що сталося з мамою.-Керрі собі не пробачить, якщо малята зостануться без батька. Наскільки я розумію, її куди більше турбують діти, ніж вона сама. Вона могла б виховати Бланку самотужки, але тоді у малої обов"язково з"явилася б ціла купа комплексів, пов"язаних із чоловіками. Але й близнятам він також потрібен... Ох...їм просто слід поговорити наодинці, а не втікати одне від одного.-вони стояли біля Сіріуса, тож Ніке неважко було простягнути руку, аби заспокійливо погладити тремтячу Бланку. Мала тулилася до дідуся й дивилася на всіх своїми величезними очима, стурбована всим цим божевіллям.
Керрі щось простогнала й прокинулася. Сівши на диванчику, вона похмуро на всіх подивилася.-Отже, це був не кошмар-буркнула вона.
-Краще поясни їй, у чім річ, а то ще образиться на нього навіки-тихо попросила Стейр Ніке. Селка мусила схопити доньку за плечі і втримати її, бо та вже зібралася сама йти й пошукати Філа-чи то щоб поговорити з ним, чи то щоб його прибити.-Я ж кажу-покрутила головою Ніке. Мікрос щось заспокійливо пояснювала сестрі, а Лунатик тим часом узяв у батька племінницю, шепочучи "зараз мама заспокоїться і ми віддамо тебе їй, не хвилюйся", бо мала поривалася до мами. Зрештою Керрі добре виплакалася й поглянула на Стейр із надією, але червоними очима. Отримавши на руки Бланку, вона негайно її притулила до себе й розцілувала.
Старый 12.06.2010, 23:07   #2096
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Стейр не успела ничего сказать, как во дворе кофейни появился Фил, в образе дракона. В зубах он держал двух маленьких котят, чуть постарше Бланки и беспрестанно угрожающе рычал. Затем опустил малышей между передними лапами и издал настоящий угрожающий рев. Следом появилась золотая драконица той же породы что и он. Она тоже рычала и весь ее облик выражал презрение* Отдай мне близнецов!
Черта с два, ты их получишь Айша! Я не дам тебе использовать моих детей! *Фил прикрыл детей своим телом и удар пришелся на его серебряную шкуру, оставляя на ней кровавые полосы*
Что происходит?... *прошептала Виолетта зачарованно глядя на драку двух драконов и на двух крохотных малышей, испуганно жавшихся друг к другу*
I'm gonna hit paradise

Старый 12.06.2010, 23:32   #2097
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

Між Філом і драконею стрибнула інша драконя, Зоряна. Це була дико розлючена Керрі. Її шерсть стала дибки, в очах палав вогонь.-ТА ЯК ТИ СМІЄШ ЗАЧІПАТИ МОГО ФІЛА?!? ЯК СМІЄШ ЛЯКАТИ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ?!?-здавалося, от-от-і Керрі кинеться в атаку. Офігілий Лунатик устиг забрати малих подалі від розлючених драконів і передав їх Руті, котра посадила малих у найдальшому кутку кав"ярні й наказала сидіти тихо, по чому стала перед ними, готова щомиті перетворитися на драконю. Санта пробувала розборонити цю трійцю, але зрозуміла, що це неможливо і що їм просто треба дати розібратися, тому крикнула:-Не підходьте! Поки що принаймні.-і сама відійшла подалі. Ніке стримувала розлючену до жаху Веселку, чудово усвідомлюючи, що якщо у дворі з"явиться її улюблена Віверна, то вона рознесе не тільки декого з присутніх драконів, а й усю кав"ярню.-Керрі впорається! Сіріусе, будь ласкавий, притримай свою дружину, дайте їм розібратися!
Керрі розправила крила і створила між собою й драконею дуже сильний щит.-Я не хочу тебе ображати, але твоя поведінка геть не материнська. Опріч того, ти смієш ображати Філа. І те, й інше просто непростимо!-прогарчала вона, страшна у гніві.

Бланка тим часом випручалася з обіймів Мікрос і підбігла до малих драконенят. Мікрос пристрибала за нею.-Пйивіть! Тьо цє ви мої зтяйсі? Я Блянька, а вас як зьвати?
Мікрос, помітивши стан переляканих маленьких, зітхнула.-Не хвилюйтеся, з ними все буде гаразд-запевнила вона малят, маючи на увазі батьків.-І з вами теж. Це Бланка-ваша менша сестричка.
Рута озирнулася на маленьких і підморгнула Мікрос, мовляв, правильно, їх слід заспокоїти. Бланка тим часом засвітилася ніжно-рожевим кольором і стала за формою такою ж, як і старші драконенята, але меншою від них за розміром.-О! Лясьньо!

Последний раз редактировалось Никэ Класс; 13.06.2010 в 15:38.
Старый 14.06.2010, 20:35   #2098
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

*Малыши же: это были девочка и мальчик, только перепуганно жались друг к другу. Даже магия Микро не помогала. Затем малышка расплакалась* Знаешь, Эд, я так и знала, что однажды это случиться!... *мальчик погладил ее лапкой, прижимая к себе* Не плачь, Эмми, скоро все кончиться...
*и тут глаза маленького дракона изумленно вытаращились. В воздухе внезапно поднялся золотой вихрь, превращаясь в огромный столб. Он постепенно набирал силу, превращая в золото все, чего касался. Это была Миоли. Когда сияние спало и столб золота сделался прозрачным все увидели взрослую Мио: великолепную молодую женщину. Темные как у Виолетты волосы перемешивались с золотыми прядями, в глазах сияли золотые искры. На ней был золотой кожаный костюм, так плотно облегавший ее фигурку, что казалось сидел на ней как вторая кожа. Она сделала шаг на улицу и вовремя: разозленная вмешательством Керри, Айша ударила ее лапой так, что та отлетела и врезалась в дерево. Фил ахнул и бросился было к ней, но Айша остановила его очередным ударом когтей. На серебряной шкуре прибавилось кровавых полос. Фил зашипел от боли и неожиданно разозлившись хотел ответить, но тут появилась Миоли. Она повисла между ними в воздухе, не меняя своего облика на драконий. Первое что она сделала, это было залечивание царапин и ран Фила. А потом ее глаза вдруг налились суровым осуждением и Айша вдруг дрогнула: ей показалось, что на нее смотрит ее любимый отец, с не передаваемым осуждением и болью. Она отступила на шаг назад и вдруг с громовым ревом ревом прыгнула на Мио. Вскрикнула Виолетта, а потом все потонуло в облаке золотого сияния...*
I'm gonna hit paradise

Старый 14.06.2010, 22:21   #2099
Никэ Класс
Воїн Правди

Доп. информация

-НЕ ДОЗВОЛЮ НІКОГО ОБРАЖАТИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Керрі, ніби й не мліла, стрибонула на плечі Айші і її кігті впилися в золотисту продажну шкуру.-ТВАРЮКО, ЯК ТИ СМІЄШ!?!?!?!?-лютувала Керрі, шарпаючи драконю й також вибухаючи золотистим світлом.
-Міо, затримай їх і ЗАБИРАЙСЯ ЗВІДТИ, а то я тобі задам!-пролунав суворий Зеленчиків голос.-Як так можна?!?
-ТІЛЬКИ ЗРОБИ ЩОСЬ МОЇМ ДОНЬЦІ Й ОНУЦІ, ЗАРАЗО! ЗНИЩУ!!!-лютувала Селка, вириваючись із чоловікових рук. Ніке пробувала стримати Санту й не дати їй і Стейр влізти у бійку, репетуючи "Керрі й Міо можуть її зупинити, а вам там робити нічого!" Зрештою надворі нічого не стало видно від подвійного золотого сяйва. Керрі гарчала, наплювавши на роздряпане плече й на голову, в якій мовби побував бджолиний рій, і працюючи кігтями.

-А, то вас звати Едуард і Емілія!-Рута взяла малят на руки.-Не плач, маленька, все буде гаразд, от побачиш! Тільки чесно, ви хочете бути з мамою чи з татом? Бо, на жаль, вони не зможуть ужитися разом...-вона поцілувала обох близняток, поширюючи заспокійливу хвилю. Оскільки малята бачили її як драконю, їм неважко було помітити розпушену шерсть.
-Бідолашки-похитала головою Мікрос.
Рута скривилася, намацавши на Едові ніби кілька ґуль і синців.-Мама вас, що, посміла бити? Якщо про це дізнається Керрі...
-А хіба маєньких дьяконенят мозьна бити?-перелякана Бланка підняла лапки до ротика у жестові жаху.
-Звісно ж, ні!-обурилася Рута Флейм.-Це жахливо!

Последний раз редактировалось Никэ Класс; 14.06.2010 в 22:23.
Старый 15.06.2010, 14:22   #2100
Ромми
Форумный призрак

Доп. информация

Награды пользователя:

В браке с sobolevna

Керри немедленно успокойся!! *голос Миоли прозвучал, как удар кнутом, затем она подняла руку все еще невидимая в золотистом свете и Айша вдруг отступила назад, громко огрызаясь* Будь ты проклят Фил!! Я еще покажу тебе!! *и исчезла, словно сквозь землю провалилась*
*Фил забыв обо всем рванулся к детям и малыши помчались к нему навстречу* Она больше не придет? Ведь правда не придет? *Фил превратился в человека и подхватив обоих малышей на руки, прижал к себе* Нет мои маленькие, она больше не придет, не будет больше нас мучить... У вас теперь будет другая жизнь куда более лучшая, чем была с ней... *по его лицу вдруг покатились слезы и Виолетта уставилась на брата с изумлением и сочувствием: она его понимала*
I'm gonna hit paradise

Ответ

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра